BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 29.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
ALTINOVA SAHASI ALTINOVA BELEDİYESPOR

-
KAZIMİYESPOR

(H) BURAK DEMİREL
(Y) KASIM AYDOĞAN
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
U14 21.05.2022
Cumartesi
14:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

-
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) ÖMER YÜCESOY
(Y) YUNUS DOĞU ATAY
(Y) VELAT EVRAN
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 KURTKÖYSPOR

-
SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(G) İSMET HAKAN ORAL
U14 21.05.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 YILDIZLARSPOR

-
DOĞANSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) KASIM AYDOĞAN
(Y) OĞUZHAN ATIŞ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 2 SEYRANTEPESPOR

-
ÇINARCIK BELEDİYESPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) NURULLAH MEMİŞ
(Y) KEREM KONTAZ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
TAŞKÖPRÜ SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) GÖKHAN DURMAZ
(Y) MEHMET ÖZDEMİR
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
TERMAL SAHASI TERMAL BELEDİYESPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) MELİH TAN
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) GÖKDENİZ DEMİR
U14 22.05.2022
Pazar
14:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) UĞUR AKALP
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) CEYHUN CANBAY
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

-
KİRAZLI KÖYÜSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(G) ENGİN KOCA
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇOTANAKLARSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ERDAL İLA
U14 22.05.2022
Pazar
14:00
AMATÖR SAHA 2 KARTALSPOR

-
ACARSPOR

(H) İRFAN DEMİR
(Y) RAMAZAN AĞAÇ
(Y) EGEMEN ERSÖZ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:00
TERMAL SAHASI YENİMAHALLESPOR

-
ANADOLUSPOR

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) BURAK DEMİREL
(Y) FURKAN AKIN
(G) ADİL KILIÇKIRAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
TEŞVİKİYE SAHASI KOCADERESPOR

-
ÇALICA GENÇLİKSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) KADİR KARAHASAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
U14 22.05.2022
Pazar
18:00
TEŞVİKİYE SAHASI ESENKÖYSPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) KADİR KARAHASAN
(Y) UFUKHAN KÖLEMEN
(Y) İBRAHİM GÜNEŞ
U14 24.05.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

U14 24.05.2022
Salı
19:30
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

-
SEYRANTEPESPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 2 KAZIMİYESPOR

-
YILDIZLARSPOR

U14 24.05.2022
Salı
19:30
AMATÖR SAHA 2 ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

-
KARTALSPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

-
YALOVAGÜCÜSPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ESNAFSPOR

-
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

-
YENİMAHALLESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 1 AKKÖYSPOR

-
KOCADERESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 2 KİRAZLI KÖYÜSPOR

-
KURTKÖYSPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 2 ESNAFSPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

U14 25.05.2022
Çarşamba
18:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

-
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇALICA GENÇLİKSPOR

-
ÇOTANAKLARSPOR

U14 25.05.2022
Çarşamba
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
TAŞKÖPRÜSPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
ALTINOVA SAHASI ALTINOVA BELEDİYESPOR

-
KAZIMİYESPOR

(H) BURAK DEMİREL
(Y) KASIM AYDOĞAN
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
U14 21.05.2022
Cumartesi
14:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

-
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) ÖMER YÜCESOY
(Y) YUNUS DOĞU ATAY
(Y) VELAT EVRAN
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 KURTKÖYSPOR

-
SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(G) İSMET HAKAN ORAL
U14 21.05.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 YILDIZLARSPOR

-
DOĞANSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) KASIM AYDOĞAN
(Y) OĞUZHAN ATIŞ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 2 SEYRANTEPESPOR

-
ÇINARCIK BELEDİYESPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) NURULLAH MEMİŞ
(Y) KEREM KONTAZ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
TAŞKÖPRÜ SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) GÖKHAN DURMAZ
(Y) MEHMET ÖZDEMİR
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
TERMAL SAHASI TERMAL BELEDİYESPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) MELİH TAN
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) GÖKDENİZ DEMİR
U14 22.05.2022
Pazar
14:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) UĞUR AKALP
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) CEYHUN CANBAY
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

-
KİRAZLI KÖYÜSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(G) ENGİN KOCA
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇOTANAKLARSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ERDAL İLA
U14 22.05.2022
Pazar
14:00
AMATÖR SAHA 2 KARTALSPOR

-
ACARSPOR

(H) İRFAN DEMİR
(Y) RAMAZAN AĞAÇ
(Y) EGEMEN ERSÖZ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:00
TERMAL SAHASI YENİMAHALLESPOR

-
ANADOLUSPOR

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) BURAK DEMİREL
(Y) FURKAN AKIN
(G) ADİL KILIÇKIRAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
TEŞVİKİYE SAHASI KOCADERESPOR

-
ÇALICA GENÇLİKSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) KADİR KARAHASAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
U14 22.05.2022
Pazar
18:00
TEŞVİKİYE SAHASI ESENKÖYSPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) KADİR KARAHASAN
(Y) UFUKHAN KÖLEMEN
(Y) İBRAHİM GÜNEŞ
U14 24.05.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

U14 24.05.2022
Salı
19:30
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

-
SEYRANTEPESPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 2 KAZIMİYESPOR

-
YILDIZLARSPOR

U14 24.05.2022
Salı
19:30
AMATÖR SAHA 2 ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

-
KARTALSPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

-
YALOVAGÜCÜSPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ESNAFSPOR

-
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

-
YENİMAHALLESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 1 AKKÖYSPOR

-
KOCADERESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 2 KİRAZLI KÖYÜSPOR

-
KURTKÖYSPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 2 ESNAFSPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

U14 25.05.2022
Çarşamba
18:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

-
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇALICA GENÇLİKSPOR

-
ÇOTANAKLARSPOR

U14 25.05.2022
Çarşamba
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
TAŞKÖPRÜSPOR

1.AMATÖR LİGİ - 29.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 KURTKÖYSPOR

-
SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(G) İSMET HAKAN ORAL
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

-
KİRAZLI KÖYÜSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(Y) ZEKİ YASİN BAFRALI
(G) ENGİN KOCA
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇOTANAKLARSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ERDAL İLA
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:00
TERMAL SAHASI YENİMAHALLESPOR

-
ANADOLUSPOR

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) BURAK DEMİREL
(Y) FURKAN AKIN
(G) ADİL KILIÇKIRAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
TEŞVİKİYE SAHASI KOCADERESPOR

-
ÇALICA GENÇLİKSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) KADİR KARAHASAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

-
YENİMAHALLESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 1 AKKÖYSPOR

-
KOCADERESPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 2 KİRAZLI KÖYÜSPOR

-
KURTKÖYSPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 2 ESNAFSPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

1.AMATÖR 25.05.2022
Çarşamba
18:30
TEŞVİKİYE SAHASI ÇALICA GENÇLİKSPOR

-
ÇOTANAKLARSPOR

U14 LİGİ - 29.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
ALTINOVA SAHASI ALTINOVA BELEDİYESPOR

-
KAZIMİYESPOR

(H) BURAK DEMİREL
(Y) KASIM AYDOĞAN
(Y) AYŞE NİDA PORTAKAL
U14 21.05.2022
Cumartesi
14:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

-
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) ÖMER YÜCESOY
(Y) YUNUS DOĞU ATAY
(Y) VELAT EVRAN
U14 21.05.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 YILDIZLARSPOR

-
DOĞANSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) KASIM AYDOĞAN
(Y) OĞUZHAN ATIŞ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 2 SEYRANTEPESPOR

-
ÇINARCIK BELEDİYESPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) NURULLAH MEMİŞ
(Y) KEREM KONTAZ
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
TAŞKÖPRÜ SAHASI TAŞKÖPRÜSPOR

-
ESNAFSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) GÖKHAN DURMAZ
(Y) MEHMET ÖZDEMİR
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
TERMAL SAHASI TERMAL BELEDİYESPOR

-
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) MELİH TAN
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) GÖKDENİZ DEMİR
U14 22.05.2022
Pazar
14:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

-
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) UĞUR AKALP
(Y) MESUT BİNGÖL
(Y) CEYHUN CANBAY
U14 22.05.2022
Pazar
14:00
AMATÖR SAHA 2 KARTALSPOR

-
ACARSPOR

(H) İRFAN DEMİR
(Y) RAMAZAN AĞAÇ
(Y) EGEMEN ERSÖZ
U14 22.05.2022
Pazar
18:00
TEŞVİKİYE SAHASI ESENKÖYSPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) KADİR KARAHASAN
(Y) UFUKHAN KÖLEMEN
(Y) İBRAHİM GÜNEŞ
U14 24.05.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
ALTINOVA BELEDİYESPOR

U14 24.05.2022
Salı
19:30
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

-
SEYRANTEPESPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 2 KAZIMİYESPOR

-
YILDIZLARSPOR

U14 24.05.2022
Salı
19:30
AMATÖR SAHA 2 ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

-
KARTALSPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

-
YALOVAGÜCÜSPOR

U14 24.05.2022
Salı
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ESNAFSPOR

-
TAVŞANLI BELEDİYESPOR

U14 25.05.2022
Çarşamba
18:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

-
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

U14 25.05.2022
Çarşamba
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
TAŞKÖPRÜSPOR