BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 35.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 01.07.2022
Cuma
16:30
AMATÖR SAHA 1 KADIKÖYSPOR

0-0
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) MUHAMMET EMİN AKA
U12 01.07.2022
Cuma
16:30
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

0-0
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) AYŞE NİDA PORTAKAL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 1 TAVŞANLI BELEDİYESPOR

0-0
ACARSPOR

(H) MESUT BİNGÖL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVA İDMANYURDU

0-0
ÇINARCIK BELEDİYESPOR

(H) RAMAZAN AĞAÇ
U12 01.07.2022
Cuma
19:30
AMATÖR SAHA 1 ATAKENTSPOR

0-0
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
U12 01.07.2022
Cuma
19:30
AMATÖR SAHA 1 DEMİRSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) BURAK DEMİREL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 2 ESNAFSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 2 YEŞİLOVASPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) GÖKDENİZ DEMİR
U12 01.07.2022
Cuma
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
DOĞANSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U12 01.07.2022
Cuma
17:30
TUĞRUL ŞENER SAHASI ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U12 01.07.2022
Cuma
19:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI P.ŞAHİNSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

(H) EGEMEN ERSÖZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 DEMİRSPOR

0-0
KARTALSPOR

(H) ALİHAN KURTOĞLU
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 P.ŞAHİNSPOR

0-0
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) BURAK ASLANHAN
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 ESNAFSPOR

0-0
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) KEREM KONTAZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

0-0
YEŞİLOVASPOR

(H) MESUT BİNGÖL
U11 02.07.2022
Cumartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

0-0
HACIMEHMETSPOR

(H) İBRAHİM GÜNEŞ
U11 02.07.2022
Cumartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) GÖKHAN DURMAZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
15:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
KADIKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AĞAÇ
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ TAVŞANLI BELEDİYESPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) MUHAMMET EMİN AKA
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ACARSPOR

0-0
YALOVA İDMANYURDU

(H) YUNUS DOĞU ATAY
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ESENKÖYSPOR

0-0
ELMALIKSPOR

(H) EGEMEN ERSÖZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YILDIZLARSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) CEYHUN CANBAY
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
15:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
ACARSPOR

(H) BURAK DEMİREL
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
15:00
AMATÖR SAHA 1 BAHÇELİEVLERSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) ÖMER YÜCESOY
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
ATAKENTSPOR

(H) OĞUZ KAAN AKÇAN
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 P.ŞAHİNSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) VELAT EVRAN
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

(H) SEZER ARICI
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) HAKAN EROL
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 BAHÇELİEVLERSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) GÖKDENİZ DEMİR
U11 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 YILDIZLARSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U11 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
U12 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
20:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) İRFAN DEMİR
U12 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
20:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
U11 06.07.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) FIRAT ALKAN
U12 06.07.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 01.07.2022
Cuma
16:30
AMATÖR SAHA 1 KADIKÖYSPOR

0-0
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) MUHAMMET EMİN AKA
U12 01.07.2022
Cuma
16:30
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

0-0
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) AYŞE NİDA PORTAKAL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 1 TAVŞANLI BELEDİYESPOR

0-0
ACARSPOR

(H) MESUT BİNGÖL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVA İDMANYURDU

0-0
ÇINARCIK BELEDİYESPOR

(H) RAMAZAN AĞAÇ
U12 01.07.2022
Cuma
19:30
AMATÖR SAHA 1 ATAKENTSPOR

0-0
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
U12 01.07.2022
Cuma
19:30
AMATÖR SAHA 1 DEMİRSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) BURAK DEMİREL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 2 ESNAFSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 2 YEŞİLOVASPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) GÖKDENİZ DEMİR
U12 01.07.2022
Cuma
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
DOĞANSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U12 01.07.2022
Cuma
17:30
TUĞRUL ŞENER SAHASI ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U12 01.07.2022
Cuma
19:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI P.ŞAHİNSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

(H) EGEMEN ERSÖZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 DEMİRSPOR

0-0
KARTALSPOR

(H) ALİHAN KURTOĞLU
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 P.ŞAHİNSPOR

0-0
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) BURAK ASLANHAN
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 ESNAFSPOR

0-0
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) KEREM KONTAZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

0-0
YEŞİLOVASPOR

(H) MESUT BİNGÖL
U11 02.07.2022
Cumartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

0-0
HACIMEHMETSPOR

(H) İBRAHİM GÜNEŞ
U11 02.07.2022
Cumartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) GÖKHAN DURMAZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
15:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
KADIKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AĞAÇ
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ TAVŞANLI BELEDİYESPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) MUHAMMET EMİN AKA
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ACARSPOR

0-0
YALOVA İDMANYURDU

(H) YUNUS DOĞU ATAY
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ESENKÖYSPOR

0-0
ELMALIKSPOR

(H) EGEMEN ERSÖZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YILDIZLARSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) CEYHUN CANBAY
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
15:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
ACARSPOR

(H) BURAK DEMİREL
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
15:00
AMATÖR SAHA 1 BAHÇELİEVLERSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) ÖMER YÜCESOY
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
ATAKENTSPOR

(H) OĞUZ KAAN AKÇAN
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 P.ŞAHİNSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) VELAT EVRAN
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

(H) SEZER ARICI
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) HAKAN EROL
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 BAHÇELİEVLERSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) GÖKDENİZ DEMİR
U11 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 YILDIZLARSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U11 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
U12 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
20:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) İRFAN DEMİR
U12 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
20:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
U11 06.07.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) FIRAT ALKAN
U12 06.07.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
U12 PLAY-OFF LİGİ - 35.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
15:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
ACARSPOR

(H) BURAK DEMİREL
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
15:00
AMATÖR SAHA 1 BAHÇELİEVLERSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) ÖMER YÜCESOY
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
ATAKENTSPOR

(H) OĞUZ KAAN AKÇAN
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 P.ŞAHİNSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) VELAT EVRAN
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

(H) SEZER ARICI
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) HAKAN EROL
U12 PLAY-OFF 04.07.2022
Pazartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 BAHÇELİEVLERSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) GÖKDENİZ DEMİR
U12 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
20:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) İRFAN DEMİR
U12 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
20:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
U12 LİGİ - 34.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 01.07.2022
Cuma
16:30
AMATÖR SAHA 1 KADIKÖYSPOR

0-0
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) MUHAMMET EMİN AKA
U12 01.07.2022
Cuma
16:30
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

0-0
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) AYŞE NİDA PORTAKAL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 1 TAVŞANLI BELEDİYESPOR

0-0
ACARSPOR

(H) MESUT BİNGÖL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVA İDMANYURDU

0-0
ÇINARCIK BELEDİYESPOR

(H) RAMAZAN AĞAÇ
U12 01.07.2022
Cuma
19:30
AMATÖR SAHA 1 ATAKENTSPOR

0-0
ALTINOVA BELEDİYESPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
U12 01.07.2022
Cuma
19:30
AMATÖR SAHA 1 DEMİRSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) BURAK DEMİREL
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 2 YEŞİLOVASPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) GÖKDENİZ DEMİR
U12 01.07.2022
Cuma
18:00
AMATÖR SAHA 2 ESNAFSPOR

0-0
YILDIZLARSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
U12 01.07.2022
Cuma
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

0-0
DOĞANSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U12 01.07.2022
Cuma
17:30
TUĞRUL ŞENER SAHASI ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U12 01.07.2022
Cuma
19:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI P.ŞAHİNSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

(H) EGEMEN ERSÖZ
U12 LİGİ - 35.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 06.07.2022
Çarşamba
20:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

0-0
YALOVAGÜCÜSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
U11 PLAY-OFF LİGİ - 35.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 YILDIZLARSPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

(H) ERDEM SIRMACI
U11 PLAY-OFF 05.07.2022
Salı
18:00
AMATÖR SAHA 1 YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
U11 LİGİ - 35.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 DEMİRSPOR

0-0
KARTALSPOR

(H) ALİHAN KURTOĞLU
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
AMATÖR SAHA 1 P.ŞAHİNSPOR

0-0
SAFRANYOLU DOĞUŞSPOR

(H) BURAK ASLANHAN
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 ESNAFSPOR

0-0
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) KEREM KONTAZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
AMATÖR SAHA 1 DOĞANSPOR

0-0
YEŞİLOVASPOR

(H) MESUT BİNGÖL
U11 02.07.2022
Cumartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 SUGÖREN GENÇLERBİRLİĞİ

0-0
HACIMEHMETSPOR

(H) İBRAHİM GÜNEŞ
U11 02.07.2022
Cumartesi
19:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
ÇİFTLİKKÖY KÜLTÜRSPOR

(H) GÖKHAN DURMAZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
15:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ YALOVAGÜCÜSPOR

0-0
KADIKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AĞAÇ
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:30
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ TAVŞANLI BELEDİYESPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) MUHAMMET EMİN AKA
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
DOĞUŞSPOR TESİSLERİ ACARSPOR

0-0
YALOVA İDMANYURDU

(H) YUNUS DOĞU ATAY
U11 02.07.2022
Cumartesi
16:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI ESENKÖYSPOR

0-0
ELMALIKSPOR

(H) EGEMEN ERSÖZ
U11 02.07.2022
Cumartesi
18:00
TUĞRUL ŞENER SAHASI YILDIZLARSPOR

0-0
GENÇLERBİRLİĞİSPOR

(H) CEYHUN CANBAY
U11 06.07.2022
Çarşamba
18:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

0-0
BAHÇELİEVLERSPOR

(H) FIRAT ALKAN