BÜLTENLER
SEZON :
5.Hafta
4.Hafta
3.Hafta
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 5.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
13:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANSPOR

2-1
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(Y) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
(G) İSMAİL ERGİN ŞAHİNOĞLU
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
YEŞİLOVASPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
(G) SÜLEYMAN ÇARK
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
13:00
AMATÖR SAHA 2 DEMİRSPOR

1-9
SAMANLISPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) HAKAN EROL
(G) ALİ OSMAN ŞENTÜRK
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 2 COŞKUNSPOR

6-3
ORTABURUNSPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) HAKAN EROL
(Y) KAAN GÜNEŞ
(G) RECEP UYSAL
MASTER LİGİ 27.11.2021
Cumartesi
20:00
AMATÖR SAHA 2 YALOVA TÜRFAD

-
ATAŞEHİR BLDSPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
TAVŞANLI SAHASI TAVŞANLI BELEDİYESPOR

-
HERSEKSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) FURKAN AKIN
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) ÖMER FARUK KÖSEM
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
14:00
ALTINOVA SAHASI KAYTAZDERE BELEDİYESPOR

-
1877 ÜVEZPINARSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) KADER KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ADİL KILIÇKIRAN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
17:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

2-2
SULTANİYESPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(G) FIRAT KIZIL
MASTER LİGİ 28.11.2021
Pazar
20:30
AMATÖR SAHA 1 YALOVA BLDSPOR MASTER

-
BEYLİKBAĞI ESENSPOR MASTER

(H) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) KADER KARAHASAN
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:00
AMATÖR SAHA 2 SOĞUCAKSPOR

3-5
ESENKÖYSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) FIRAT ALKAN
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(G) İBRAHİM MENGÜBETİ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
16:30
AMATÖR SAHA 2 DOĞANSPOR

1-8
ÇINARCIK FIRTINASPOR

(H) CELAL HOŞGÖR
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) FIRAT ALKAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
TAVŞANLI SAHASI SUBAŞISPOR

-
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÖYÜ KÜLTÜRSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) FURKAN AKIN
(Y) KAAN GÜNEŞ
(G) HÜSEYİN COŞKUN CİVELEK
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

0-1
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) FURKAN YAMAN
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) ERDAL TEMEL
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
11:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY M.KEMAL AND.LİSESİ

-
FSM ANADOLU LİSESİ

(H) FURKAN AKIN
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
13:00
AMATÖR SAHA 1 ŞEHİT OSMAN ALTINKUYU AND.LİSESİ

-
YALOVA AND.LİSESİ

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) HAKAN EROL
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
14:30
AMATÖR SAHA 1 PROF.DR.HALİL İNALCIK AND LİSESİ

-
ÖZEL YALOVA FİNAL AK.AND.LİSESİ

(H) HAKAN EROL
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
09:30
AMATÖR SAHA 1 ŞEHİT SERCAN YAZAR M.T.A.L.

-
ŞEHİTM.İSLAM ALTUĞ.AND.İHL

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
11:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY ATATÜRK AND.LİSESİ

-
ÇİFTLİKKÖY MUSTAFA KEMAL AND.LİSESİ

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) FURKAN AKIN
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
13:00
AMATÖR SAHA 1 PROF.DR.HALİL İNALCIK AND LİSESİ

-
YALOVA AND.LİSESİ

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
14:30
AMATÖR SAHA 1 ÖZEL YALOVA FİNAL AK.AND LİSESİ

-
ŞEHİT OSMAN ALTINKUYU AND.LİSESİ

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) ERDEM SIRMACI
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
13:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANSPOR

2-1
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(Y) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
(G) İSMAİL ERGİN ŞAHİNOĞLU
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
YEŞİLOVASPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
(G) SÜLEYMAN ÇARK
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
13:00
AMATÖR SAHA 2 DEMİRSPOR

1-9
SAMANLISPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) HAKAN EROL
(G) ALİ OSMAN ŞENTÜRK
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 2 COŞKUNSPOR

6-3
ORTABURUNSPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) HAKAN EROL
(Y) KAAN GÜNEŞ
(G) RECEP UYSAL
MASTER LİGİ 27.11.2021
Cumartesi
20:00
AMATÖR SAHA 2 YALOVA TÜRFAD

-
ATAŞEHİR BLDSPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
TAVŞANLI SAHASI TAVŞANLI BELEDİYESPOR

-
HERSEKSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) FURKAN AKIN
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) ÖMER FARUK KÖSEM
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
14:00
ALTINOVA SAHASI KAYTAZDERE BELEDİYESPOR

-
1877 ÜVEZPINARSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) KADER KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ADİL KILIÇKIRAN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
17:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

2-2
SULTANİYESPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(G) FIRAT KIZIL
MASTER LİGİ 28.11.2021
Pazar
20:30
AMATÖR SAHA 1 YALOVA BLDSPOR MASTER

-
BEYLİKBAĞI ESENSPOR MASTER

(H) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) KADER KARAHASAN
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:00
AMATÖR SAHA 2 SOĞUCAKSPOR

3-5
ESENKÖYSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) FIRAT ALKAN
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(G) İBRAHİM MENGÜBETİ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
16:30
AMATÖR SAHA 2 DOĞANSPOR

1-8
ÇINARCIK FIRTINASPOR

(H) CELAL HOŞGÖR
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) FIRAT ALKAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
TAVŞANLI SAHASI SUBAŞISPOR

-
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÖYÜ KÜLTÜRSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) FURKAN AKIN
(Y) KAAN GÜNEŞ
(G) HÜSEYİN COŞKUN CİVELEK
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

0-1
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) FURKAN YAMAN
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) ERDAL TEMEL
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
11:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY M.KEMAL AND.LİSESİ

-
FSM ANADOLU LİSESİ

(H) FURKAN AKIN
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
13:00
AMATÖR SAHA 1 ŞEHİT OSMAN ALTINKUYU AND.LİSESİ

-
YALOVA AND.LİSESİ

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) HAKAN EROL
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
14:30
AMATÖR SAHA 1 PROF.DR.HALİL İNALCIK AND LİSESİ

-
ÖZEL YALOVA FİNAL AK.AND.LİSESİ

(H) HAKAN EROL
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
09:30
AMATÖR SAHA 1 ŞEHİT SERCAN YAZAR M.T.A.L.

-
ŞEHİTM.İSLAM ALTUĞ.AND.İHL

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
11:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY ATATÜRK AND.LİSESİ

-
ÇİFTLİKKÖY MUSTAFA KEMAL AND.LİSESİ

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) FURKAN AKIN
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
13:00
AMATÖR SAHA 1 PROF.DR.HALİL İNALCIK AND LİSESİ

-
YALOVA AND.LİSESİ

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
14:30
AMATÖR SAHA 1 ÖZEL YALOVA FİNAL AK.AND LİSESİ

-
ŞEHİT OSMAN ALTINKUYU AND.LİSESİ

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) ERDEM SIRMACI
LİSELER ARASI OKUL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
11:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY M.KEMAL AND.LİSESİ

-
FSM ANADOLU LİSESİ

(H) FURKAN AKIN
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
13:00
AMATÖR SAHA 1 ŞEHİT OSMAN ALTINKUYU AND.LİSESİ

-
YALOVA AND.LİSESİ

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) HAKAN EROL
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 29.11.2021
Pazartesi
14:30
AMATÖR SAHA 1 PROF.DR.HALİL İNALCIK AND LİSESİ

-
ÖZEL YALOVA FİNAL AK.AND.LİSESİ

(H) HAKAN EROL
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
09:30
AMATÖR SAHA 1 ŞEHİT SERCAN YAZAR M.T.A.L.

-
ŞEHİTM.İSLAM ALTUĞ.AND.İHL

(H) ERDEM SIRMACI
(Y) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
11:00
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY ATATÜRK AND.LİSESİ

-
ÇİFTLİKKÖY MUSTAFA KEMAL AND.LİSESİ

(H) AHMET BERAT MEMİŞ
(Y) FURKAN AKIN
(Y) ÖMER YÜCESOY
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
13:00
AMATÖR SAHA 1 PROF.DR.HALİL İNALCIK AND LİSESİ

-
YALOVA AND.LİSESİ

(H) BATUHAN AKKUŞ
(Y) ERDEM SIRMACI
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
LİSELER ARASI OKUL 01.12.2021
Çarşamba
14:30
AMATÖR SAHA 1 ÖZEL YALOVA FİNAL AK.AND LİSESİ

-
ŞEHİT OSMAN ALTINKUYU AND.LİSESİ

(H) BATUHAN KÖSEM
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) ERDEM SIRMACI
S.AMATÖR LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
13:00
AMATÖR SAHA 1 SAFRANSPOR

2-1
TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(Y) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
(G) İSMAİL ERGİN ŞAHİNOĞLU
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 1 ACARSPOR

-
YEŞİLOVASPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) BATUHAN AKKUŞ
(Y) DOĞUKAN ÇİFTÇİ
(G) SÜLEYMAN ÇARK
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
TAVŞANLI SAHASI TAVŞANLI BELEDİYESPOR

-
HERSEKSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) FURKAN AKIN
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) ÖMER FARUK KÖSEM
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
17:30
AMATÖR SAHA 1 ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

2-2
SULTANİYESPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(G) FIRAT KIZIL
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
TAVŞANLI SAHASI SUBAŞISPOR

-
ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KÖYÜ KÜLTÜRSPOR

(H) AHMET AYDIN
(Y) FURKAN AKIN
(Y) KAAN GÜNEŞ
(G) HÜSEYİN COŞKUN CİVELEK
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
TEŞVİKİYE SAHASI ÇINARCIK BELEDİYESPOR

0-1
TAŞKÖPRÜSPOR

(H) RAMAZAN KARAHASAN
(Y) FURKAN YAMAN
(Y) ERDEM SIRMACI
(G) ERDAL TEMEL
1.AMATÖR LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
13:00
AMATÖR SAHA 2 DEMİRSPOR

1-9
SAMANLISPOR

(H) ABDULLAH ÇALAR
(Y) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) HAKAN EROL
(G) ALİ OSMAN ŞENTÜRK
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
16:00
AMATÖR SAHA 2 COŞKUNSPOR

6-3
ORTABURUNSPOR

(H) FURKAN YAMAN
(Y) HAKAN EROL
(Y) KAAN GÜNEŞ
(G) RECEP UYSAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
14:00
ALTINOVA SAHASI KAYTAZDERE BELEDİYESPOR

-
1877 ÜVEZPINARSPOR

(H) TAYFUN CAN DEMİR
(Y) KADER KARAHASAN
(Y) ÖMER YÜCESOY
(G) ADİL KILIÇKIRAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:00
AMATÖR SAHA 2 SOĞUCAKSPOR

3-5
ESENKÖYSPOR

(H) KÖKSAL KARAHASAN
(Y) FIRAT ALKAN
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(G) İBRAHİM MENGÜBETİ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
16:30
AMATÖR SAHA 2 DOĞANSPOR

1-8
ÇINARCIK FIRTINASPOR

(H) CELAL HOŞGÖR
(Y) HÜSEYİN CAN DEMİREL
(Y) FIRAT ALKAN
(G) CEMİL BALTACIOĞLU
MASTER LİGİ LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MASTER LİGİ 28.11.2021
Pazar
20:30
AMATÖR SAHA 1 YALOVA BLDSPOR MASTER

-
BEYLİKBAĞI ESENSPOR MASTER

(H) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) KADER KARAHASAN
(Y) TAYFUN CAN DEMİR
MASTER LİGİ LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MASTER LİGİ 27.11.2021
Cumartesi
20:00
AMATÖR SAHA 2 YALOVA TÜRFAD

-
ATAŞEHİR BLDSPOR

(H) GÖKHAN ÇAĞŞIRLIOĞLU
(Y) OĞUZ KAAN AKÇAN
(Y) ÖMER YÜCESOY